Zamknij oczy... i baśnij...
 
 

Nasze książki

Opowieść o leniwym czarnoksiężniku

Cena: 8,50 zł

Opowieść o znudzonej królewnie

Cena: 8,50 zł

Opowieść o próżnej księżniczce

Cena: 8,50 zł

Po drugiej stronie tęczy

Nakład wyczerpany

Jesteśmy niewielkim rodzinnym wydawnictwem, zrodzonym z marzeń tworzenia o dzieciach i dla dzieci. Pragniemy podarować najmłodszym czytelnikom prawdziwe baśnie i bajki, które pobudzą ich wyobraźnię, zachęcą do czytania i nauczą tego, co w życiu najważniejsze.

Zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców do księgarni. W przygotowaniu kolejne pozycje, które już wkrótce mamy nadzieję przedstawić naszym małym czytelnikom. Serdecznie zapraszamy!

Nasz zespół tworzą:

Anna Paszkiewicz – autorka ponad 20 książek dla dzieci (m.in. „Abstrakciki”, „Polak mały. Wiersze dla dzieci”, Detektyw Bzik”, „Marzenie”, „Pafnucy. Ostatni smok”, „O pewnym smoku, a nawet kilku”, „Językowe wygibasy”, „Plosiaczek”, „Opowieść o znudzonej królewnie”, „Opowieść o leniwym czarnoksiężniku”, „ Opowieść o próżnej księżniczce”). Na stałe współpracuje z czasopismem „Promyczek”, gdzie co miesiąc ukazują się jej wiersze, fraszki i opowiadania. Jest autorką scenariuszy zajęć dla nauczycieli w ramach ogólnopolskich programów edukacyjnych („Akademia Aquafresh”, „Akademia Wyobraźni Play-Doh”, „Moje Miasto Bez Elektrośmieci”, „Akademia Przyjaźni My Little Pony”, „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu”). Od kilku lat organizuje spotkania autorskie i warsztaty w dolnośląskich przedszkolach i szkołach. Prywatnie mama dwóch „pożeraczek książek”, wielbicielka truskawek, pieszych wycieczek po górach i malarstwa abstrakcyjnego.

Agnieszka Filipowska ilustratorka bajek dla dzieci. Z zawodu architekt, a na co dzień grafik komputerowy oraz mama małej pasjonatki koparek, dźwigów i samochodów, której nieobce są nawet takie pojęcia jak „suwnica”.

Kazimierz Perkowski ilustrator bajek dla dzieci. Zdobywca m.in. nagrody publiczności w konkursie komiksowym Magazynu Świat Komiksu (2002). Wielki pasjonat maszyn latających wszelkiej maści i rozmiarów oraz tata pewnego małego wielbiciela maszyn budowlanych. Twórca i redaktor serwisu airbot.net poświęconego aerostatom i sterowcom.